meble4

 

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi."
Jan Paweł II

 

Wielokrotnie przekonaliśmy się, że nasza szkoła może liczyć na pomoc Wspaniałych Rodziców i Przyjaciół Szkoły.

W poniedziałek 27 kwietnia 2020 dotarły do szkoły meble przekazane przez firmę AJ Fabryka Mebli  SP z o.o.
Składamy serdeczne podziekowania Panu Dyrektorowi Jarosławowi Cichemu za ten dar który wzbogaci naszą szkołę.
Dziękujemy  Pani Joannie Rompskiej , która zorganizowała cała akcję przekazania mebli do szkoły.
Pięknie dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w  transport i rozładunek mebli do szkoły, które będą służyć dzieciom przez długie lata, a szczególnie Panom:Krzysztofowi Gańskiemu, Adamowi  Wrzeszczyńskiemu, Piotrowi Remus,Dawidowi Wasilewskiemu, Radosławowi Rompskiemu oraz Pani Katarzynie Tylce za uzyczenie przyczepy do transportu.


Okazana przez Rodziców i Przyjaciół szkoły pomoc, hojność i dobroć są dla nas dowodem, że zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc i że nigdy nie pozostaniemy osamotnieni w naszych codziennych zmaganiach.

Dyrektor szkoły
Robert Nowak

Wednesday the 2nd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information