U W A G A !

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Zjednoczonej Europy w Zagórzycy informuje, że dokumenty dotyczące rekrutacji – WNIOSEK przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego oraz DEKLARACJA kontynuacji uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego umieszczone są na stronie szkoły w zakładce: Dokumenty szkolne.


Ze względu na konieczność zachowania szczególnej ostrożności proszę osoby zainteresowane o pobranie w/w dokumentów, wypełnienie i przesłanie je drogą elektroniczną – na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
DYREKTOR SZKOŁY
ROBERT NOWAK

Wednesday the 2nd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information