Cykl ćwiczeń Ruchu Rozwijającego Metodą Weroniki Sherborne

19 marca 2013r. w Zespole Szkół w Zagórzycy rozpoczął się cykl ćwiczeń Ruchu Rozwijającego Metodą Weroniki Sherborne skierowany do rodziców i ich dzieci. Metoda ta jest rozpowszechniona na całym świecie. Popularność zawdzięcza między innymi prostocie ćwiczeń i sięganiu po to, co naturalne - potrzebę ruchu, która drzemie w każdym dziecku. Jest to metoda uniwersalna, bez ograniczeń wiekowych, zdrowotnych i innych.

 

logopedia-cwiczenia1

 

Celem terapii jest rozwijanie poprzez ruch świadomości własnego ciała i otaczającej nas przestrzeni, nauka umiejętności dzielenia przestrzeni z ludźmi oraz nawiązywanie relacji, kontaktu. Metoda wpływa również stymulująco na rozwój emocjonalny, społeczny czy poznawczy dziecka.

logopedia-cwiczenia2

Zajęcia są prowadzone przez logopedę szkolnego p. Agnieszkę Trusiak. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

logopedia-cwiczenia3

Saturday the 21st. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information