Ćwiczenia metodą  Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne - ciąg dalszy.

logopeda metoda 2

16 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół w Zagórzycy odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Ćwiczenia metodą  Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne”.  Główna idea zajęć to -  posługiwanie się ruchem jako narzędziem wspomagania rozwoju psychoruchowego dziecka i terapii zaburzeń tego rozwoju. Opracowany przez Sherborne system ćwiczeń wywodzi się z naturalnych potrzeb dziecka, zaspakajanych w kontakcie z dorosłymi.       

Drodzy Rodzice, pamiętajmy , że wszystkie dzieci pragną poczuć się dobrze we własnym ciele oraz  umieć w pełni nad nim zapanować, pragną  odczuwać potrzebę nawiązywania kontaktu z innymi ludźmi. Naszym zadaniem jest zaspokojenie tych  potrzeb.

Serdecznie zapraszam na kolejne zajęcia, które odbędą się w maju 2013 r.

Logopeda szkolny
mgr Agnieszka Trusiak

Saturday the 21st. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information