Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznnego z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II

„Jan Paweł II – nasz papież”

h o f

 

Z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: „Jan Paweł II-nasz papież”.
Konkurs był adresowany do uczniów szkoły podstawowej klasa I-VI SP i przedszkola. Celem konkursu było: oddanie czci Janowi Pawłowi II, uczczenie 100 rocznicy urodzin papieża oraz propagowanie myśli i działań Ojca Świętego.
Lista laureatów konkursu:

klasy I-III SP i przedszkole
1. miejsce- Alicja Puchała, III SP
2. miejsce- Lena Szyca, III SP
3. miejsce- Martynka Malinowska, przedszkole

wyróżnienie- Maja Gawłowska, III SP

klasy IV-VI SP

1. miejsce- Filip Wasilewski, IV SP
2. miejsce- Zuzanna Wilk, VI SP
3 miejsce- Wiktoria Rosochacka, V SP
wyróżnienie- Marcin Pyśniak, V SP

Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci ksiązek o tematyce religijnej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zyczymy kolejnych pięknych prac.

 

Wednesday the 2nd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information