Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w naszej szkole

W kwietniu obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z okazji tego dnia przeprowadziliśmy szkolny konkurs z podziałem na dwie grupy wiekowe: dla uczniów klas 1-4 SP oraz uczniów klas 5-8 SP.


Praca konkursowa polegała na wykonaniu zakładki do książki z motywem czerwonej róży oraz zaprojektowaniu plakatu reklamującego „Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich” .
Wyniki konkursu:
Z klas 1-4 SP:
I miejsce - Alicja Puchała, uczennica kl.3
II miejsce - Bartek Szerszenowicz uczeń kl.2
 
Z kl.5-8 SP
I miejsce - Amelka Tylka, uczennica kl.5
II miejsce - Szerszenowicz Zuzanna, uczennica kl.7

Opiekunowie: A. Trusiak, J.Dasgupta

Wednesday the 2nd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information