XVII  GMINNNY TURNIEJ MATEMATYCZNY KLAS III SP

 

100 8889


Dnia 14 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Zagórzycy odbył się XVII Gminny Turniej Matematyczny klas III SP  „ JESTEM MISTRZEM MATEMATYKI”.
W konkursie wzięły udział drużyny uczniowskie z Damna, Damnicy i Zagórzycy. Uczniowie mieli za zadanie wykonanie 8 zadań matematycznych. Dawały one możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu : rozwiazywania złożonych zadań tekstowych, logicznego myślenia oraz pracy w grupie. Wszyscy uczestnicy z wielkim zaangażowaniem przystąpili do pracy.

Wyniki przedstawiają się następująco:
Tytuł Mistrza Matematyki i I miejsce zdobyła klasa III  SP w Zagórzycy
II miejsce klasa III SP w Damnicy
III miejsce klasa III SP w Damnie

100 8882

 

100 8883

 

100 8884

 

100 8885

 

Wszyscy  uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami, które ufundowała Rada Rodziców SP w Zagórzycy.

Organizatorzy dziękują nauczycielom klas trzecich: p. Jolancie Kozyrskiej i p. Jolancie Puchalskiej , które przygotowały swoich uczniów do udziału w turnieju.

Organizator : Joanna Szczepaniak

Wednesday the 2nd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information