Finalistka Konkursu Biblijnego

final biblia

Nasza uczennica klasy V SP Katarzyna Pawłowska odniosła sukces w etapie rejonowym X Konkursu Biblijnego organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu i Dzieło Biblijne Diecezji Pelplińskiej, nad którym honorowy patronat objął ordynariusz diecezji pelplińskiej ks. bp Ryszard Kasyna oraz Pomorski Kurator Oświaty p. Monika Kończyk!

Kasia awansowała do etapu finałowego, który odbędzie się pod koniec kwietnia w Pelplinie. Sukces jest tym większy, iż tylko dwójce uczniów z rejonu lęborskiego udało się awansować do ostatniego III etapu konkursu. W etapie rejonowym brali udział ponadto nasi dwaj uczniowie  z klasy VI SP Maksymilian Puchała i Bruno Sobala, którym niewiele zabrakło do zakwalifikowania się do kolejnego etapu. Uczniów przygotowywał katecheta p. Zbigniew Pawłowski.

Gratulujemy i życzymy sukcesu podczas ostatniego etapu konkursu!
Tegoroczną tematyką konkursu jest Ewangelia św. Mateusza.

Wednesday the 2nd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information