„Jesień w poezji”

100 8794


22 listopada 2018r. odbył się w naszej szkole  IX Konkurs Recytatorski „Jesień w poezji” dla klas młodszych. Do konkursu przystąpiło 19 uczestników z klas 0 – III. Każdy przedstawił jeden wybrany utwór. Dzieci ładnie recytowały, starały się oddać nastrój utworów. Rodzice włączyli się aktywnie w to przedsięwzięcie i przygotowali piękne jesienne stroje. Po prezentacji wierszy dzieci wspólnie przystąpiły do  rysowania jesiennych plakatów. Ukończywszy  swe prace wróciły na ogłoszenie wyników. Jak w każdym konkursie, były  dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Oto laureaci konkursu:

Grupa przedszkolna
1 miejsce – Małgosia Wasiura
2 miejsce – Maja Remus
3 miejsce – Antoś Pranga

Grupa 0
1 miejsce – Michasia Adamska
2 miejsce – Jagoda Chodkowska, Julia Szerszenowicz, Kacper Rosochacki

Klasa 1
1 miejsce –Szymon Lachowicz
2 miejsce – Jan Madej
3 miejsce – Bartek Szerszenowicz

Klasa 2
1 miejsce – Maja Gawłowska
2 miejsce – Alicja Puchała
3 miejsce – Lena Szyca

Klasa 3
1 miejsce – Marcelina Gańska
2 miejsce – Wiktoria Rompska
3 miejsce – Martyna Wuttka


To budujące, że dzieci chcą uczyć się wierszy na pamięć i prezentować je na forum szkoły.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu, Radzie Rodziców za nagrody, a dzieciom gratulujemy sukcesów.

Joanna Szczepaniak

Wednesday the 2nd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information