woda d2

10 maja 2012 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej Spółki „Wodociągi Słupsk” odbył się finał VI edycji konkursu ekologicznego dla klas IV-VI szkół podstawowych „Woda – Dar Natury”.
 

Do konkursu przystąpiła grupa w składzie : Kamila Michalska, Anita Bubniak, Wojtek Torhan, którzy przygotowywali się pod opieką p. Agnieszka Michalczyk. Uczniowie przygotowali na finał scenkę do scenariusza p. Marii Zielińskiej, o pewnej rodzinie spędzającej wolny czas na łonie natury.
 

Mieliśmy sporą konkurencję, bo w zmaganiach wzięło udział aż 21 trzyosobowych zespołów ze Słupska, Ustki, Łupawy, Siemianic, Gardny Wielkiej, Zagórzycy, Kwakowa, Kończewa, Kobylnicy, Słonowic, Dębnicy Kaszubskiej, Głobina, Smołdzina, Główczyc, Sycewic i Niepoględzia.
Mimo tego, że nie zajęliśmy czołowego miejsca, bawiliśmy się znakomicie i mogliśmy podziwiać prace plastyczne i występy naszych rówieśników z innych okolicznych szkół.
 

Uczestnicy konkursu mieli do wykonania następujące zadania:
• pracę plastyczną – plakat tematycznie związany z hasłem przewodnim konkursu
• scenkę rodzajową – tematycznie związaną z ochroną środowiska np. wodą, energią odnawialną, transportem, żywnością, zakupami itp.
• uczestnictwo w quizie ekologicznym z elementami gospodarki wodno-ściekowej i odpadowej.
 

http://www.wodociagi.slupsk.pl/category/wydarzenia/

 

woda d3

Friday the 4th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information