„Woda – Dar Natury” – konkurs ekologiczny

 

Schowek04

22 maja 2014 roku w Centrum Edukacji Ekologicznej Spółki  „Wodociągi Słupsk”  odbyła się VIII edycja konkursu o tematyce ekologicznej – „Woda –Dar Natury” dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych ze Słupska i  terenu powiatu słupskiego.

Naszą szkołę reprezentował 3 – osobowy zespół, w skład którego weszły uczennice z klasy VI : Weronika Kostrubiec, Dominika Rompska i Zuzanna Łaga – opiekun p. A. Michalczyk.
W konkursie wzięło udział 15 zespołów, które musiały przygotować plakat i scenkę rodzajową tematycznie związaną z ochroną środowiska oraz wziąć udział w quizie ekologicznym z elementami gospodarki wodno – ściekowej i odpadowej.

Mimo, że nasze piąte miejsce nie sięgnęło podium, zabawa była wyśmienita, szczególnie podczas prezentacji scenek, często przygotowanych z dużą dawką humoru.
Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniach i organizację dowozu na konkurs  składamy p. Monice i Dariuszowi Kostrubiec i p. Wojciechowi Rompskiemu.

 

 

Schowek01

 

Schowek03

 

 

Opiekun Ekomaniaków
Agnieszka Michalczyk

Friday the 4th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information