SADZIMY  DRZEWKA

W ramach zajęć koła przyrodniczego, uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Zagórzycy, pod opieką p. Agnieszki Michalczyk zaangażowali się w sadzenie młodych drzewek wokół szkolnego boiska.
Sadzonki pozyskaliśmy dzięki uprzejmości pracowników Nadleśnictwa Damnica.

drzewka2102

Friday the 4th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information