niepod sp


Uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą Iwoną Kowalską przygotowali plakat oraz prezentację multimedialną z okazji Święta Niepodległości, które obchodzimy w dniu 11-go listopada.


Prezentację można obejrzeć klikając poniższy link:

https://view.genial.ly/5fa7ca50cb9a580cfa4a721f/presentation-sp-zagorzyca-swieto-niepodleglosci?fbclid=IwAR1ti7u2tHEze4XkyPqVLfiBrr1uMXvoRSKAb63Th_S0vOBp_x_PX2escUA

 

 

 

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 3rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information