Uroczyste zakończenie roku 2019/2020 klasy ósmej.

P1050334

 

Rok szkolny 2019/2020 zakończył się inaczej niż zwykle.  Uroczystość pożegnania uczniów klasy ósmej miała miejsce na wyznaczonym terenie przyszkolnym, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w okresie pandemii koronawisrusa.

Apel rozpoczął się uroczyście od przekazania Sztandaru Szkoły uczniom klasy siódmej. Młodzież, która opuszczała nasze szkolne mury została pożegnana przez dyrektora szkoły  - Pana Roberta Nowaka, wójta gminy Pana Andrzeja Kordylasa  oraz wychowawcę klasy.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością rodzice  oraz zaproszeni goście –radni gminy Damnica: panowie Tadeusz Bubniak i Patryk Pałucki, inspektor ds. oświaty – pani Danuta Kocimska oraz proboszcz parafii Zagórzyca ks.  Marcin Baska.

Oprócz świadectw uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i sporcie, otrzymali stypendia wójta  oraz radnych gminy Damnica.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 3rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information