ZAPRASZAMY

zak rok 2020

Dnia 26 czerwca 2020r. odbędzie się
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
w Szkole Podstawowej im. Zjednoczonej Europy w Zagórzycy.

Program rozdania świadectw w obecności wychowawcy klasy

8:00 – 8:20 – klasy I – II SP
8:25 – 8:45 – klasy III – IV SP
8:50 – 9:20 – klasa V SP
9:30 – 10:15 – klasa VI – VII SP
11:00 – klasa VIII SP

Wręcznie świadectw odbędzie się na zewnątrz budynku szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego.Wszyscy chętni uczniowie proszeni są o zachowanie zasad bezpieczeństwa.Za wyjątkiem uczniów klasy ósmej dojazd we własnym zakresie. Uczniowie lub opiekunowie klas I-VII będą mogli odebrać swiadectwa w dniach od 29 czerwca do 3 lipca w sekretariacie szkoły.

Dyrektor szkoły
mgr Robert Nowak

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 4th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information