Majowe swięta w pracach plastycznych uczniów

 

25

W ramach pracy zdalnej uczniowie klas IV - VII Szkoły Podstawowej w Zagórzycy wykonali prace plastyczne związane z obchodami świąt majowych. Młodzi artyści w swych domowych pracowniach stworzyli artystyczne impresje na temat barw narodowych.


Uczniowie klasy IV wykonali kompozycję w technice mieszanej Partiotyczny kwiat, uczniowie klasy V formę przestrzenną Flaga z godłem, a uczniowie klasy VI rozetę Krąg biało  - czerwony.


Siódmoklasiści stworzyli reprodukcję karty tytułowej pierwszego warszawskiego wydana Konstytucji 3-go Maja wydanej w Drukarni Dufoura.


Galerię prac można podziwiać na zdjęciach poniżej.


Dziękujemy wszystkim uczniom z zaangażowanie.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information