Spotkanie profilaktyczne z funkcjonariuszem Policji

 20190906 131431

Dnia 13 września uczniowie klas VI i VII Szkoły Podstawowej w Zagórzycy uczestniczyli w zajęciach przeprowadzonych przez funkcjonariusza policji.
 
Młodszy aspirant Damian Gawin przeprowadził dla uczniów lekcję profilaktyczną na temat zagrożeń związanych zażywaniem środków prawnie zakazanych.

W efektownej prezentacji wzbogacanej materiałami audiowizualnymi prowadzący zajęcia przedstawił najczęściej występujące w Polsce środki odurzające, omówił czynniki powodujące uzależnienie oraz ich konsekwencje społeczne i prawne. Uczniowie wypełnili też anonimową ankietę badającą ich świadomość omawianego problemu.

Lekcja odbyła się w ramach realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki.

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information