Dzień Dziecka 2019

 

IMG 20190607 100820

 

Tradycyjnie jak co roku, na początku czerwca świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. 07 czerwca spotkaliśmy się na boisku szkolnym, by wspólnie wziąć udział w Pikniku Rodzinno-Sportowym. Spotkaniu towarzyszyły różnorodne atrakcje. Najwięcej emocji wśród naszych uczniów wywołały konkurencje sportowe, a wśród nich corocznie organizowany indywidualny bieg przełajowy. W międzyczasie uczniowie mogli konsumować przygotowane wcześniej przez rodziców smakołyki oraz skorzystać z pomalowania twarzy, które prowadziły uczennice gimnazjum pod kierownictwem pani Joli Dasgupty i Marysi Zielińskiej. Podczas festynu dzieci po raz pierwszy miały okazję wypróbować nowo zakupione przez Radę Rodziców urządzenia do wyrobu waty cukrowej i popcornu. Urządzenia i obsługujący rodzice zdali test na 5! Nikomu nie były straszne ogromne kolejki, waty i popcornu starczyło dla każdego.


Uczniowie biorący udział w konkurencjach sportowych otrzymali dyplomy oraz słodycze ufundowane przez pana Patryka Pałuckiego z Starej Dąbrowy.

Tak jak dla uczniów starszych największe emocje wywoływały konkurencje sportowe, tak dla najmłodszych uczestników z przedszkola największą atrakcją był dmuchany zamek „Spongebob”, który pojawił się na festynie z inicjatywy pani Ewy Gejgał.

Ostatnim akcentem naszego spotkania było wspólne ognisko z kiełbaskami.

Organizatorzy Festynu na czele z Dyrektorem szkoły pragną serdecznie podziękować Radzie Rodziców, pani Marlenie Gańskiej, Ewie Gejgał, panu Patrykowi Pałuckiemu za pomoc w przygotowaniu i organizację Dnia Dziecka 2019.

Zbigniew Pawłowski

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information