"KOCHAM MAMĘ, KOCHAM TATĘ, BO SĄ CAŁYM MOIM ŚWIATEM"...

 100 8931


Takimi słowami witaliśmy rodziców najmłodszych uczniów naszej szkoły podczas uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty, która odbyła się 28 maja 2019r.
Honorowych gości powitali serdecznie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz pan dyrektor - Robert Nowak.


Bogaty program artystyczny, zaprezentowany przez naszych uczniów, był upominkiem dla rodziców. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I - III zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie i wokalne tematycznie związane ze świętem, przygotowywane pod kierunkiem swoich wychowawczyń : p. Anny Kaliszewskiej (oddział przedszkolny), p. Renaty Kostrubiec (kl. I), p. Iwony Kuklińskiej (kl. II) i p. Joanny Szczepaniak (kl. III). Pierwszoklasiści zaprezentowali także swoje umiejętności taneczne - „Taniec serc dla Mamy i Taty". Niespodzianką dla rodziców był także wspaniały występ wokalno - taneczny w wykonaniu uczniów uczestniczących w zajęciach z języka kaszubskiego (z klasy pierwszej i drugiej) przygotowany pod kierunkiem p. Małgorzaty Leśniańskiej. Mali artyści, na swój dziecięcy sposób, wyrazili rodzicom miłość i wdzięczność za dobroć, cierpliwość oraz kochające serce. Pod koniec części artystycznej wszystkie dzieci zaśpiewały rodzicom "Sto lat" , a organizatorzy zaprosili gości do pamiątkowego zdjęcia.


Uroczystość spotkała się z uznaniem rodziców. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą oglądali występy. Na twarzach rodziców było widać wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Wdzięczność towarzyszyła obu stronom podczas wręczania symbolicznych upominków, a potęgowały ją słowa znanej wszystkim piosenki "Cudownych rodziców mam" Urszuli Sipińskiej. Dzieci podarowały swoim rodzicom coś niezwykłego - radość ze wspólnie spędzonych chwil, uśmiech i niezapomniane wrażenia.


Po zakończeniu części oficjalnej czekał na wszystkich słodki poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych rodziców. Serdeczność i sympatia zagościły wśród licznie zebranego grona, za co jesteśmy - jako społeczność szkolna - niezwykle wdzięczni.
Renata Kostrubiec

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information