100 8503


6 czerwca 2018r. był dniem szczególnym w naszej szkole, albowiem uroczyście obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty.

 
Honorowymi gośćmi uroczystości, powitanymi serdecznie przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz  pana dyrektora - Roberta Nowaka - byli rodzice najmłodszych uczniów szkoły.

Występ artystyczny rozpoczęto tańcem i piosenką kaszubską w wykonaniu uczniów uczestniczących w zajęciach z języka kaszubskiego, przygotowanym pod kierunkiem p. Anny Wróbel i p. Bartosza Wiśniewskiego z akompaniamentem p. Zbigniewa Szczepaniaka. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I - III zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne tematycznie związane ze świętem, przygotowywane pod kierunkiem swoich wychowawczyń : p. Renaty Kostrubiec ( oddział przedszkolny ), p. Mirosławy Słowik -Kozoń ( kl. I ), p. Joanny Szczepaniak (kl. II ) i p. Anny Kaliszewskiej ( kl. III ). Starszaki z oddziału przedszkolnego zaprezentowały „Taniec dla Mamy i Taty ". Na swój dziecięcy sposób mali artyści wyrazili  rodzicom miłość i wdzięczność za dobroć, cierpliwość oraz serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza.

Uroczystość była  dla  wszystkich okazją do wspólnej zabawy i  spędzenia razem miłych chwil. Nade wszystko  pozwoliła na złożenie podziękowań Rodzicom za pomoc, dobre słowo, troskliwość i miłość, której nic nie jest w stanie zastąpić. Pod koniec części artystycznej wszystkie dzieci zaśpiewały rodzicom "Sto lat" , a organizatorzy zaprosili gości do pamiątkowego zdjęcia.

Bogaty program artystyczny spotkał się z uznaniem rodziców. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą oglądali występy. Na twarzach rodziców było widać wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Wdzięczność towarzyszyła obu stronom podczas   wręczania symbolicznych upominków, a potęgowały ją słowa znanej wszystkim piosenki "Cudownych rodziców mam" Urszuli Sipińskiej. Dzieci podarowały swoim Rodzicom coś niezwykłego - radość ze wspólnie spędzonych chwil, uśmiech i niezapomniane wrażenia.

Po zakończeniu części oficjalnej czekał na wszystkich słodki poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych rodziców. Serdeczność i sympatia zagościły wśród licznie zebranego grona, za co jesteśmy - jako społeczność szkolna - niezwykle wdzięczni.
Renata Kostrubiec

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 25th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information