Zimowe nocowanie w szkole 2018

image005

W tym roku podczas zimowych ferii odbyła się kolejna już, wpisana w kalendarz imprez szkolnych, „Noc w szkole  ze sportem i zabawą”. Trzydziestu trzech uczniów z klas IV-VII SP i II - III gimnazjum spędziło czas od środowego popołudnia 7 lutego do późnego poranka czwartku 8 lutego,  uczestnicząc  w zorganizowanych dla nich zajęciach.

Naprawdę dobra zabawa odbywała się w kręgach zajęciowych, w których naprzemiennie uczestniczyli wszyscy uczniowie. Na sali gimnastycznej królowała po dobrej rozgrzewce piłka siatkowa. W sali nr 9  gościli miłośnicy gier planszowych i zręcznościowych oraz kinomaniacy, którzy w tym roku zasmakowali w filmach z dreszczykiem i sensacją. W sali nr 2 pod fachowym okiem  przygotowywano plastyczne  prace konkursowe. Na korytarzu szkolnym była gra dydaktyczna, połączona z poszukiwaniem ukrytych haseł, rysowanie z zamkniętymi oczami i zajęcia plastyczne. Można było spróbować swoich sił w sterowany programem komputerowym tańcu grupowym  w sali nr 8, zagrać w najnowszą  „Fifę” w sali nr 7, pograć w karty i poukładać puzzle w świetlicy, zaś w kuchni  sprawdzić umiejętności kulinarne przy pieczeniu pizzy i przygotowywaniu spaghetti po neapolitańsku, przygotowywaniu śniadanka oraz porcji owocowych przekąsek.

Nad bezpieczeństwem i powodzeniem wszystkich zajęć czuwali opiekunowie - panie: A.Trusiak, K.Kołkowska, A.Michalczyk  i M. Zielińska oraz pan Z. Pawłowski. Po raz kolejny okazało się, że to niezwykle pożądany i  ciekawy sposób na spędzenie w gronie uczniowskim kawałka zimowych ferii.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 25th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information