wospws

 

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagórzycy 14 stycznia 2018r. kwestowali w miejscowościach: Wielogłowy, Paprzyce, Sąborze, Mianowice, Zagórzyca oraz Karżniczka. Po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Wysiłek piętnastu wolontariuszy, pomimo mrozu i wiatru, przyniósł efekt w postaci kolejnego rekordu – wspólnie zebraliśmy kwotę 2151,90 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom gminy za miłe przyjęcie i hojność – to dzięki Wam zakupiony zostanie najnowocześniejszy sprzęt ratujący życie noworodków tzw. szpitalom I stopnia będących podstawowymi placówkami zdrowia. Dzięki temu w trudnych przypadkach nie trzeba będzie zawozić dziecka do specjalistycznych szpitali, które często są bardzo oddalone od miejsca zamieszkania chorego.

Koordynator  akcji w Szkole Podstawowej  w Zagórzycy: pedagog szkolny Iwona Kuklińska

 

FreshJoomlaTemplates.com
Sunday the 24th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information