Ślubowanie uczniów pierwszej klasy

 

20171012 121615

 

Dnia 12 października 2017r. odbyło się  ślubowanie pierwszaków Szkoły Podstawowej w Zagórzycy. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: przedstawiciel Gminy Damnica pani Joanna Wojtczyk,  pan Andrzej Łosiak, Dyrektor Szkoły Podstawowej pan Robert Nowak, przedstawiciele Rady Rodziców, radni i sołtys, rodzice oraz dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas II i III.


Pierwszoklasiści przygotowali  pod okiem  wychowawczyni Mirosławy Słowik-Kozoń oraz pana Bartosza Wiśniewskiego program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny i znajomością zasad, które ułatwiają prawidłowe grupie rówieśniczej.

Po zgodnym stwierdzeniu, że mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Pasowania na uczniów dokonał pan Dyrektor Robert Nowak. Następnie goście oraz młodsi i starsi koledzy złożyli życzenia wielu sukcesów  w nauce. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenia pamiątkowych dyplomów i drobnych upominków.

Po uroczystości dzieci, wraz z gośćmi,  udały się na słodki poczęstunek  przygotowany przez rodziców.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 16th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information