KARTA ROWEROWA

12


18 maja 2017r. uczniowie z klas IV - VI Szkoły Podstawowej w Zagórzycy ubiegając się o kartę rowerową przystąpili do egzaminu praktycznego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Słupsku. Ćwiczenia praktyczne w Miasteczku Ruchu Drogowego przeprowadziła fachowo p. Monika Michalak,  zaś egzamin przebiegał pod nadzorem dwójki policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Wszyscy uczniowie, którzy w szkole zdali egzamin teoretyczny oraz spełnili wymagania stawiane kandydatom pozytywnie zdali egzamin.


Wyjątkiem w tym roku szkolnym było przystąpienie uczniów naszej szkoły, zdających na kartę rowerową  do akcji prowadzonej przez firmę "MediaExpert" pod hasłem "  BEZPIECZNA JAZDA Z MEDIAEXPERT".  W jej ramach szkoła otrzymała trzydzieści koszulek odblaskowych, w których uczniowie zdawali egzamin oraz samozaciskowych listew, służących poprawie bezpieczeństwa na drogach.

Nasza szkoła składa specjalne podziękowanie p. Monice Sobali, która - jako przedstawiciel  firmy "MediaExpert" wykazała inicjatywę współpracy i przyczyniła się do nadania egzaminowi zupełnie nowej rangi.

Renata Kostrubiec

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 16th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information