program regionalny
 
urzad marszalkowski
 
 
 
Rekrutacja do projektu „Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica”
 
 
 
 
Rozpoczyna się rekrutacja do projektu pn. „Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
 
Rekrutacja uczniów do projektu trwa od 5 stycznia do 20 stycznia 2017 roku
 
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest podpisanie deklaracji przez rodziców, opiekunów prawnych ucznia. Deklaracje będą rozdawane przez nauczycieli/wychowawców lub można je pobrać ze strony szkolnej WWW. Dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu szkoły.
 
 
W naszej szkole będą prowadzone zajęcia:
 
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAGÓRZYCY
Zajęcia matematyczno-przyrodnicze „Mali odkrywcy”
Zajęcia matematyczno-przyrodnicze „Super matematycy”
Zajęcia przyrodnicze „Tajemnice przyrody – badamy, obserwujemy, doświadczamy”
Koło językowe j. angielski
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
Zajęcia wyrównawcze posługiwanie się komputerem „Mały informatyk”
Zajęcia wyrównawcze z matematyki „Z matematyką za pan brat”
Gimnastyka korekcyjna (bez klasy 2 i 3 SP)
 
GIMNAZJUM W ZAGÓRZYCY
Zajęcia matematyczne „ Z matematyka przez świat”
Zajęcia komputerowe „Zostań programistą”
Zajęcia przyrodnicze „ Z ekologią za pan brat”
Ciekawa fizyka
Zajęcia język angielski
Zajęcia język niemiecki  
Doradztwo zawodowe
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego  
Zajęcia socjoterapeutyczne
Dokumenty do pobrania:
Deklaracja uczestnictwa w projekcie
Regulamin rekrutacji
 
Celem głównym projektu jest poprawa jakości kształcenia ogólnego przez podwyższenie kompetencji kluczowych uczniów oraz doskonalenie kwalifikacji nauczycieli. Zakres wsparcia wynika z przeprowadzonych w szkołach diagnoz.
 
Cele będą realizowane przez działania obejmujące zajęcia dotyczące kształtowania kompetencji kluczowych w tym zajęć z wykorzystaniem technik informacyjno-komunikacyjnych , zajęć rozbudzających  kreatywność i innowacyjność przez nauczanie oparte na metodzie eksperymentu, rozwój doradztwa edukacyjno-zawodowego, indywidualizacje pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
 
Ponadto zaplanowano zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze służące wyrównywaniu dysproporcji edukacyjnych uczniów.
 
 
 
 
1. Formularz zgłoszeniowy (Deklarację uczestnictwa w projekcie) każdy kandydat złoży w sekretariacie szkoły, w której jest uczniem. Formularze kompletnie wypełnione będą przyjmowane w sekretariatach szkół w okresie od 5 stycznia 2017 r. do 20 stycznia 2017 r. od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sekretariatu danej szkoły.

2. Istnieje możliwość złożenia deklaracji uczestnictwa online poprzez przesłanie jej skanu na adres e-mail szkoły ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). Wymagane jest, aby najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia zajęć dostarczyć oryginał deklaracji do sekretariatu szkoły.

3. Dokumenty niekompletnie, tj. niepodpisane lub niewypełnione we wszystkich wymaganych miejscach nie mogą zostać przyjęte.

4. W przypadku osób niepełnoletnich formularz zgłoszeniowy podpisują rodzice/opiekunowie prawni.
 
 
FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 25th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information