Dzień Przedszkolaka

IMG 20201001 112654


Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20 września. Święto  to zostało ustanowione , aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. Jest to czas ,kiedy wszystkie przedszkolaki świętują, biorąc udział w zabawach  i innych atrakcjach. Dzieci z naszych oddziałów śpiewały ,tańczyły, rozwiązywały zagadki  oraz wykonały pracę plastyczną . Rodzice zadbali o poczęstunek i rozpalili ognisko. Kiełbaski były pyszne.

Dzień był pełen wrażeń. Wszyscy bawili się znakomicie.

Organizator: Marzena Majbroda

 

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 3rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information