Wycieczka do Sea Park Sarbsk koło Łeby

IMG 20190521 104215

 

W miesiącu maju dzieci z grup przedszkolnych odwiedziły Sea Park Sarbsk koło Łeby. Na miejscu obejrzały pokaz fok szarych i pospolitych oraz szybkich i zwinnych uchatek kalifornijskich zamieszkujących zachodnie wybrzeże Ameryki Północnej. W Oceanarium, przy użyciu technologii 3D zobaczyły najciekawsze prehistoryczne stworzenia wodne , które żyły w głębinach oceanu ok. 350 milionów lat temu . Prawdziwą gratką okazała się wizyta na statku odwróconym do góry dnem pokazującym namiastkę codziennego życia marynarzy na okręcie. Dzieci jeździły również piracką kolejką i bawiły się na placu zabaw. Po zakupie pamiątek wróciły do domów. Pozytywnych wrażeń nie zabrakło.


Wychowawczynie: Marzena Majbroda, Anna Kaliszewska

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information