Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym

 

mama tat zero

 

30 maja, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i ojcowski autorytet. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorski, wokalne i taneczne oraz zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy. Na twarzach gości można było zauważyć wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom niespodziankę i zaprosiły na poczęstunek. Było miło i rodzinnie.

Wychowawczyni :Marzena Majbroda

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information