E-mollandia -wyjazd do Teatru Lalki

05.03.2019r. przedszkolaki obejrzały przedstawienie, pt.: „E-mollandia”. Spektakl opowiadał o podstawowych ludzkich emocjach ,takich jak złość, radość , smutek i zazdrość. Poprzez ruch ,gest, słowo i dźwięk dzieci wyruszyły w podróż pełną zdarzeń. Oprawa muzyczna obfitowała w wybrane fragmenty muzyki klasycznej , między innymi :Fryderyka Chopina i Wolfganga Amadeusza Mozarta .

Pozytywnych emocji na pewno nie zabrakło.

Wychowawczyni: Marzena Majbroda

emol

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information