Dzień Babci i Dziadka w grupie przedszkolnej

 

dzien babci przedszkole 2019

22.01.2019r. gościliśmy w naszym przedszkolu Babcie i Dziadków.

Z okazji Ich święta, dzieci poprzez wiersze, piosenki i tańce wyraziły dziecięcą miłość do Nich . Krótki program artystyczny nagrodzony został gromkimi brawami. Babcie i Dziadkowie otrzymali upominki, a następnie wspólnie z wnuczętami zjedli pyszne babeczki. Było miło i wesoło.
Dziękujemy gościom za przybycie!

Wychowawczyni, Marzena Majbroda i przedszkolaki

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information