Hej, kolęda ,kolęda!

img 20181220 102805


20 grudnia przedszkolaki w przebraniu kolędników odwiedziły  w klasach nauczycieli oraz starszych kolegów i koleżanki . Słowami kolędy „Przybieżeli do Betlejem” przypomnieli o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia, a za pośrednictwem życzeń o zbliżającym się  Nowym Roku. Wizyta kolędników sprawiła wszystkim dużo radości . Nie zabrakło ciepłych słów, uśmiechu i słodyczy. Dziękujemy!

Wychowawczyni :Marzena Majbroda

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information