Święta tuż, tuż…

 

img 20181207 103328

 

Już niedługo Święta Bożego Narodzenia. Widać to również w naszej szkole. Przystrojone sale oraz wiszące iluminacje przykuwają uwagę dzieci i rodziców . Również przedszkolaki przygotowują się do tego święta bardzo starannie. 6 grudnia z całą społecznością szkolną przywitały Św. Mikołaja, a dzień później wspólnie z rodzicami zrobiły na kiermasz świąteczne ozdoby . Zobaczymy tam wykonane przez nich bałwanki ,lizaki w kształcie bombek , lampiony oraz choinki. W sali ubrały także świąteczne drzewko . Wrażeń na pewno nie zabrakło!


Wychowawczyni : Marzena Majbroda

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 24th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information