Polskie legendy

img 20181115 121200


W związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, przedszkolaki wyruszyły w niezwykłą podróż po legendach przybliżających historię naszego kraju. Pierwszą z nich była legenda, pt.: „Dlaczego Morze Bałtyckie jest słone ?” Podróż z przedszkolakami wyruszyły również 5-6-latki. Było wspólne śpiewanie, zabawa przy muzyce , marynarskie okrzyki oraz konstruowanie statku. Spędziliśmy miło czas i wspominamy te chwile do dziś.

Gościliśmy również Panią Agnieszkę Michalczyk , która z dziećmi przeprowadziła doświadczenie „Hodowla kryształków soli”.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Wychowawczyni: Marzena Majbroda

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information