Malowane dynie

IMG 20181031 113536

 

Piękna, złota jesień zachęciła przedszkolaków do pomalowania wcześniej przyniesionych dyń. Klasyczne, pomarańczowe dynie przykryła gama kolorów.  Malowanie na dyni, okazało się nowym ,zupełnie innym doświadczeniem niż praca z kartką.


Okazało się też, że może to być niezwykle prosta dekoracja  a zarazem doskonała zabawa.

Wychowawczyni :Marzena Majbroda

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information