PACZKA  POD CHOINKĘ

 

 IMG 20181108 110540

 

08 listopada przedszkolaki dołączyły  do 18  ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Paczka pod choinkę”. Ideą tego przedsięwzięcia jest pomoc dzieciom żyjącym w trudnych, skromnych warunkach . W tym roku prezenty trafią do dzieci z Ukrainy, Białorusi, Rumunii oraz dzieci uchodźców. Cieszymy się ,że także dzięki nam , na twarzach dzieci pojawi się uśmiech. Boże Narodzenie jest świętem radosnym, a otrzymywanie prezentów  jego nieodłączną częścią.

 

Wychowawczyni: Marzena Majbroda

 

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information