Wycieczka do Centrum Nauki Eksperyment
w ramach projektu „Od diagnozy do metamorfozy”

image005

W dniu 13 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły, biorący udział w zajęciach projektowych „Mali odkrywcy” i „Tajemnice przyrody – badamy, obserwujemy, doświadczamy”, wraz ze swoimi opiekunami, wzięli udział w wyjeździe do Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni.


Celem wyjazdu było rozwijanie zainteresowań uczniów i zdobycie praktycznych wiadomości o ochronie środowiska, budowie organizmu człowieka, procesach fizjologicznych związanych z ruchem i spalaniem pokarmów. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów. Wykonywane zadania łączyły nowoczesną edukację z doskonałą zabawą. Uczestnicy projektu samodzielnie lub w grupie poszerzali swoją wiedzę, korzystając z licznych interaktywnych stanowisk. Wystawa dawała możliwość zdobywania wiedzy praktycznej, eksperymentowania ze zjawiskami przyrodniczymi, samodzielnego wyjaśniania zjawisk fizycznych, chemicznych i biologicznych. Wycieczka, która odbyła się dzięki udziałowi w projekcie „Od diagnozy do metamorfozy”,  pozwoliła naszym uczniom rozwijać wiedzę w trakcie zabawy,  ujawniła również umiejętności funkcjonowania w grupie i współpracy w zespole.

Na zakończenie dzieci miały możliwość zwiedzenia wystawy dronów, która odbywała się tego dnia w Pomorskim Parku Technologicznym.

Opiekunowie: Anna Kaliszewska, Agnieszka Michalczyk

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 16th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information