Mali odkrywcy – zajęcia matematyczno- przyrodnicze
 
image001

Zajęcia Mali odkrywcy realizowane są w ramach projektu Od diagnozy do metamorfozy- poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica”.

Uczestnikami tych zajęć są uczniowie klasy II SP ( 9 osób). Praca została zaplanowana na 104 godziny lekcyjne. Zajęcia odbywają się od stycznia 2017 w poniedziałki i środy w godz. 7.45- 8.30. Przeznaczone są dla uczniów przejawiających zainteresowania matematyczno-przyrodnicze.
 
Celem zajęć jest poszerzanie i pogłębianie wiadomości i umiejętności, rozwijanie pomysłowości w myśleniu i działaniu oraz wyciąganie wniosków z prowadzonych działań i obserwacji.
Uczniowie będą poznawali zagadnienia dotyczące : właściwości wody i powietrza, pogody,  ekologii, kosmosu oraz ciekawostki związane z życiem człowieka. Na zajęciach wykorzystywane będą pomoce wykonane samodzielnie przez uczniów oraz pomoce , które zostały zakupione w ramach projektu ( stacja pogody, układ słoneczny, kompasy).
Większość zajęć będzie polegała na samodzielnym wykonywaniu zadań i doświadczeń . Uczniowie bardzo chętnie wykonują zaplanowane zadania.
 
Opiekun zajęć- Anna Kaliszewska
 
 

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 18th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information