Zajęcia prowadzone w ramach gminnego projektu „Od diagnozy do metamorfozy..”
„Tajemnice przyrody – badamy, obserwujemy, doświadczamy”

image021

Zajęcia odbywają się we wtorki w godzinach 13.30 – 15.00, przeznaczone są dla uczniów z klas IV – VI Szkoły Podstawowej w Zagórzycy. Do udziału w zajęciach zdeklarowało się 16 uczniów.
Zajęcia mają na celu popularyzację wiedzy przyrodniczo – ekologicznej.


Uczniowie poprzez praktyczne działania mają możliwość rozwijania umiejętności obserwowania środowiska oraz gromadzenia informacji o nim, rozwijania umiejętności dochodzenia do wiedzy drogą obserwacji, doświadczeń, wnioskowania a co za tym idzie dostrzegają zmiany w otaczającym środowisku i rozwijają zainteresowania zjawiskami przyrodniczymi.


Dzięki udziałowi w zajęciach uczniowie wdrażają się do nabywania umiejętności planowania i przeprowadzania prostych doświadczeń przyrodniczych, do twórczego myślenia, doskonalenia umiejętności przydatnych w poznawaniu świata za pomocą zmysłów i prostych przyrządów badawczych.


Dzięki temu pobudzana i utrwalana jest w nich naturalna ciekawość poznawcza a w konsekwencji  rozwijane są zainteresowania przyrodnicze.

Agnieszka Michalczyk

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 14th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information