Noc w szkole 2017

image003

Wzorem ubiegłych lat i w tym roku podczas zimowych ferii odbyła się „Noc w szkole”.

Dwadzieścioro sześcioro uczniów z klas IV-VI SP i I-III gimnazjum spotkało się popołudniem we środę 25 stycznia i uczestniczyło w zorganizowanych dla nich zajęciach aż do przedpołudniowego czwartku 26 stycznia br.

Wspólna i naprawdę dobra zabawa odbywała się w sześciu kręgach zajęciowych, w których naprzemiennie uczestniczyli wszyscy uczniowie. Na sali gimnastycznej królowały po dobrej rozgrzewce piłka ręczna i siatkowa. W sali nr 10 gościli kinomani i znajdowali dla siebie filmowe fantasy, animację i sensację. Miłośnicy gier planszowych i zręcznościowych do późnych godzin nocnych rywalizowali z zacięciem w sali nr 9. Na korytarzu szkolnym literackie i czytelnicze zmagania zaowocowały ułożonymi opowieściami i rozwiązanymi krzyżówkami. Tanecznie poszaleć zdołały nie tylko dziewczęta w sali nr 8, zaś w kuchni można było sprawdzić umiejętności kulinarne przy pieczeniu pizzy, tworzeniu chlebowych zapiekanek i przygotowywaniu śniadanka.

Nad bezpieczeństwem i powodzeniem wszystkich zajęć czuwali opiekunowie - panie: A.Porębska, A.Wasińska i M. Zielińska oraz panowie: Z. Pawłowski i P.Ciepiel. To był chyba ciekawy sposób na spędzenie w gronie uczniowskim kawałka zimowych ferii.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 21st. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information