20210122 111720

Dnia 21 i 22 stycznia 2021r. to Dzień Babci i Dziadka. Nie mogliśmy ich gościć jak co roku w naszej szkole, ale z tej okazji uczniowie uczęszczający na zajęcia języka kaszubskiego wraz z opiekunem zorganizowali warsztaty artystyczne. Celem warsztatów było własnoręczne przygotowanie upominków. Prace nawiązywały do sztuki ludowej Kaszub.

Młodsi uczniowie ozdabiali kaszubskimi wzorami drewniane łyżki, wcześniej wypalane przez starszych uczniów. Natomiast grupa uczniów z kl. II i III własnoręcznie wykonała starą techniką kwiaty z bibuły.

Była to " róża wdzydzka" według dawnego oryginalnego wzoru.

Prezenty powędrowały do domów, gdzie zostały wręczone naszym kochanym seniorom z najlepszymi życzeniami.

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 3rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information