WARSZTATY -  "MYDEŁKA LAWENDOWE"

20201030 123424

Dnia 30.10.20 r. grupa uczniów z kl. II-III uczęszczająca na zajęcia języka kaszubskiego przygotowywała lawendowe mydełka zapachowe. Aromat mydełek stanowiła lawenda - znana w medycynie ludowej jako środek odkażający i przeciwzapalny.

Gałązki lawendy dawniej wkładano do skrzyń z pościelą i ręcznikami, aby chroniły przed molami. Mydełka wykonano z szarego mydła, które starte i wymieszane z lawendą formowano na różne kształty. Po wyschnięciu , pięknie zapakowane będą doskonałym prezentem na zbliżające się święta.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 3rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information