WARSZTATY KISZENIA ĆWIKŁY

20201002 140538

2 października grupa uczniów z kl. IV-V uczestniczyła w warsztatach kiszenia buraków ćwikłowych. To już drugie warsztaty z tego cyklu. Praca przebiegała bardzo sprawnie, każdy wykonywał przydzielone zadania, pamiętając jednocześnie o zachowaniu czynności higienicznych. Przygotowane kiszonki powędrowały do domów, gdzie po procesie zakiszenia zostaną wykorzystane do sporządzenia sałatek i zup.


Uczestnicy warsztatów poznali również walory zdrowotne kiszonek i sposoby wykorzystania ich w zdrowym odżywianiu się.

 

 

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 3rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information