WARSZTATY WYPALANIA W DREWNIE

 

20201009 132737

 

10 września i 9 października uczniowie uczęszczający na zajęcia jez. kaszubskiego mogli zapoznać się z techniką wypalania w drewnie. Najpierw przygotowano i odbito wzory kaszubskie. Potem, po zapoznaniu się z zasadami bezpiecznego posługiwania się narzędziami do wypalania - pierwsze próby na drewnie.


To bardzo trudna i żmudna technika zdobienia drewna, ale jak się okazało dająca ogromną satysfakcję tworzenia. Wypalane deski, łyżki, łopatki zostaną pomalowane, a końcowym efektem będzie lakierowanie.


Warsztaty z tego cyklu będą kontynuowane, aż do zakończenia prac.

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 3rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information