WARSZTATY  KISZENIA  KAPUSTY

 

kisz

 

Warsztaty kiszenia kapusty rozpoczęły cykl całorocznych spotkań. Uczestników przywitał dyrektor szkoły p. Robert Nowak. Życzył wszystkim dobrej zabawy i nauki, bo warsztaty mają bawić i uczyć. Dawniej kiszenie było jednym ze sposobów przechowywania żywności na zimę. Kiszonki mają ogromne walory zdrowotne. Każdy mógł ukisić buraki i kapustę.

Własnoręcznie szatkowana i ubijana kapusta sprawiała ogromną frajdę. Po zakończonej pracy przygotowane kiszonki powędrowały do rodzinny domów uczestników warsztatów.

Życzymy smacznego!

 

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information