20190921 112959

 

Dnia 21.09.19 r. uczniowie naszej szkoły uczęszczający na zajęcia jęz. kaszubskiego pojechali na wycieczkę do Wdzydz. Wyjazd rozpoczął się rejsem statkiem po jeziorach wdzydzkich, gdzie uczestnicy poznali florę i faunę jezior, wyspy i największe głębie, a wszystko to w otoczeniu legendy o pięknej Wdzydzanie.

Następnie zwiedzaliśmy skansen, gdzie odbyły się warsztaty muzyczne. Każdy mógł spróbować  zagrać na dawnych kaszubskich instrumentach muzycznych. Na zakończenie udaliśmy się z motyką na bulwy. Wykopane bulwy, upieczone smakowały wyśmienicie.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information