Przegląd Piosenki Kaszubskiej - Damnica

01

W dniu 5 kwietnia 2019 r. kaszubski zespół ze Szkoły Podstawowej w Zagórzycy zaprezentował się na Przeglądzie Piosenki Kaszubskiej w Damnicy. Wykonał dwa utwory: "Frantówkę" i  "Oczekiwanie" przy akompaniamencie orkiestry w składzie: akordeon- Zbigniew Szczepaniak, gitara basowa - Bartosz Wiśniewski, diabelskie skrzypce - Małgorzata Leśniańska.

02

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information