Warsztaty malarstwa na szkle

01

Na zajęciach języka kaszubskiego uczniowie z kl. VI-VII i VIII mieli możliwość poznania sztuki ludowej - malarstwo na szkle. Na dawnej wsi kaszubskiej był to sposób zdobienia okien, na których malowano postaci świętych ozdabiane motywami kwiatowymi.Wykonane obrazy zostały oprawione w drewniane ramki.

 

 

 

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information