20190320 175513

Dnia 20.03.2019 r. uczniowie uczący się języka kaszubskiego pojechali na Kaszubski Mecz w Sopocie koszykarzy Trefla Sopot z liderem Energa Basket Ligi - Stolmetem Enea BC Zielona Góra.
 
Wyjazd na mecz był nagrodą za udział w konkursie realizowanym w projekcie "Aktywne Kaszuby". Dodatkowo nasza szkoła została specjalnie wyróżniona i wybrana do wprowadzania w strojach kaszubskich koszykarzy na boisko. Podczas wycieczki zwiedziliśmy również katedrę w Oliwie, gdzie spoczywają nasi książęta pomorscy, Muzeum Etnograficzne oraz spacerowaliśmy po parku oliwskim, który liczy sobie już ponad 400 lat.
 
Wyjazdowi towarzyszyła dobra zabawa, mnóstwo wrażeń i dobry humor.

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information