WARSZTATY - WYKONYWANIE REKWIZYTÓW OBRZĘDOWYCH
 
 
wa
 
 
Okres adwentu to czas przygotowań na Kaszubach do Godów podczas , których po domach chodzili kolędnicy. W tym czasie przygotowywano stroje i rekwizyty do Gwiazdki, która nawiedzała domy. Nasi uczniowie z starszych klas wykonali czapę i korbacz Gwiazdora, strój boćka, drabinę dla kominiarza i gwiazdę. Powstały również prace na bożonarodzeniowy kiermasz.

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 24th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information