WARSZTATY RĘKODZIEŁA LUDOWEGO - HAFT KASZUBSKI

 

wh


Dn. 28 .10 .18 r. uczniowie klas młodszych mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach hafciarskich. Zapoznali się z podstawowymi kolorami i motywami w hafcie kaszubskim, pojęli pierwsze próby haftu. Wykonane prace zostaną przeznaczone na bożonarodzeniowy kiermasz. To pierwsze warsztaty haftu, które będą kontynuowane w następnych latach.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 24th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information